Teilnehmerliste Maloja - Zernez / Lista dei partecipanti

 

 

(284) Name / Cognome Vorname / Nome Ort / Luogo
1. Beier Sarah Silvaplana Details
2. Heck Claudia Davos Details
3. Heck Jürgen Davos Details
4. Pöllinger Reini Bever Details
5. Mosler Patrick Chur Details
6. Morf Yvan Zürich Details
7. Westerberg Nils Pfäffikon SZ Details
8. Meier Gian Marco Dietikon Details
9. Meier-Hunger Arlette Dietikon Details
10. Zumstein Lars Samedan Details
11. Bruggmann Michi Pontresina Details
12. Schiegg Walter Pontresina Details
13. Nitsche the Machine Didi Davos Platz Details
14. Lüthi Leila Pontresina Details
15. Flüeler Martin Davos Platz Details
16. Paterlini Gianni Lantsch Details
17. Zenklusen Andrin Lantsch Details
18. Winkler Jan Zürich Details
19. Vital Andrea Sta. Maria Details
20. Meierhans Thomas Zürich Details
21. Rüttimann Marco Goldach Details
22. Migliavacca Matteo Vercana Details
23. Carozzi Sandro Le Prese Details
24. Ribary Remo Egg Details
25. Zanini Fabio Celerina Details
26. Bundi Gion Andri Chur Details
27. Succetti Nicole Chur Details
28. Strittmatter Peter Birmensdorf ZH Details
29. Nesa Riccardo Scuol Details
30. Hofstetter Fabian Rapperswil Details
31. Schmid Christian Borgonovo Details
32. Gottschalk Arno Zernez Details
33. Ezio Costa Poschiavo Details
34. Kaufmann Andreas Ftan Details
35. Huber Jürgen Villingen Pfaffenweiler Details
36. gazzola alessandro torre boldone Details
37. Baumberger Rudolf Samedan Details
38. Caviezel Armon Scuol Details
39. Nemec Marek Scuol Details
40. Massera Fabio Isone Details
41. Giovannini Alberto Casaccia Details
42. Bracelli Angelo Li curt Details
43. Klöti Alexander Freidorf Details
44. Jochum Matteo poschiavo Details
45. Regli Franziska Trin Details
46. Moser Luca Trin Details
47. Moser Corado Trin Details
48. Eichholzer Anja Zernez Details
49. Hegner Simone Herrenschwanden Details
50. Richard Daniel Burgdorf Details
51. Hermann Roman Wädenswil Details
52. Crameri Lorenzo Poschiavo Details
53. Aeberhard Matthias Bever Details
54. Berchier Gilbert Poschiavo Details
55. Soldati Stefano Caslano Details
56. Roner Marco Samedan Details
57. Gujan Hansandrea Pragg-Jenaz Details
58. Dinser Sandro Zürich Details
59. Kobelt Christian Wald Details
60. Cortesi Reto Poschiavo Details
61. Gisler Christina Zernez Details
62. Tristinetskaya Irina Moscow Details
63. Schmid Markus Grüsch Details
64. Naegeli Daniel Herrliberg Details
65. Joos Heinz Domat/Ems Details
66. Beninca Alessio Agno Details
67. Peng Gian Luca Ilanz Details
68. Davatz Mathias La Punt Details
69. Zappa Marzio Besazio Details
70. Kuy André Zürich Details
71. Moretti Marcel Gibswil Details
72. Bolli Agi La Punt-Chamues-ch Details
73. Bürgler Jonas Rupperswil Details
74. Riatsch Andri Ardez Details
75. Cavelti Remo Lavin Details
76. Jäger Daniel St. Moritz Details
77. Caviezel Nino Tschlin Details
78. Gisler-Caviezel Aita Altdorf Details
79. Gisler Hanspeter Altdorf Details
80. Ripamonti Gian Carlo St. Moritz Details
81. Hohenegger Marco Fuldera Details
82. Lanz Natanael Dübendorf Details
83. Graf Markus Wetzikon Details
84. Morscher Simon Bonaduz Details
85. Züger Gérard Zürich Details
86. Schnyder Michèle Zürich Details
87. Richter Marit Landquart Details
88. Bolli Leta La Punt Chamues-ch Details
89. Vollenweider Frank St. Gallen Details
90. Gaudenz Men-Duri Turich Details
91. Arquint Gian Paul Scuol Details
92. Büsser Silvio Rapperswil-Jona Details
93. Naegeli Manuel Herrliberg Details
94. Schwarz Walter Richterswil Details
95. Kammerlander Philipp Zürich Details
96. Matter Urs Solothurn Details
97. Walder Silvio Chur Details
98. Rohner Sascha Frauenfeld Details
99. Giovannini Marcello Vicosoprano Details
100. Janutin Sascha Savognin Details
101. Matter Michael Baden Details
102. Florin Christian Zuoz Details
103. Salzgeber Gian Max La Punt Chamues-ch Details
104. Berri Philipp Tiefencastel Details
105. Danner Franz Gaißach Details
106. Loser Roger Wetzikon Details
107. Kennel Kaspar Einsiedeln Details
108. Nagy Christian Felsberg Details
109. Gericke Markus Zollikon Details
110. Mächler Daniel Eschenbach Details
111. Pastore Matteo Rocco Monticello Details
112. Thanei Nic Scuol Details
113. Bühler Corsin Chur Details
114. Gayet Alain Pontresina Details
115. Vassalli Davide S. Antonino Details
116. Lutz Scheidegger Annina Trin Digg Details
117. Vassalli Lorenzo Mezzovico Details
118. Sendlhofer Roger St.Moritz Details
119. Ceccatelli Jacopo Richmond (UK) Details
120. koch Sandro Scuol Details
121. Benbassat Alberto Silvaplana Details
122. Kenk Markus Bollschweil Details
123. Mosimann Christoph Maloja Details
124. Rest Claudia Zernez Details
125. Marguth Enrico Malix Details
126. Mächler Andri Eschenbach Details
127. Rauch Mario Scuol Details
128. Tschenett Claudio Sils Details
129. Salzgeber Simon S-chanf Details
130. Prevost Claudio Samedan Details
131. Keller Jacqueline Gebenstorf Details
132. Peng Marcus Ilanz Details
133. Brand Andreas Wimmis Details
134. Bürgler Simone Schlieren Details
135. Hessler Thomas Sachseln Details
136. Folie Elmar Reschen Details
137. Florinett Marcus Scuol Details
138. Florinett Andrea Scuol Details
139. Müller Räto Sils i.D. Details
140. Morandi Gian-Luca Silvaplana Details
141. Schmid Jan Stampa Details
142. Lacher Gian-Marco Zürich Details
143. Giovannini Gabriele Stampa Details
144. BERTAZZONI Paolo Samaden Details
145. Fravi Ursin Lantsch/Lenz Details
146. Caviezel Gian Sent Details
147. Seeberger Daniela Celerina Details
148. Abondio Paola camorino Details
149. Faes Paolo Vallelaghi Details
150. Zollinger Marcel Oberglatt Details
151. Gartmann Vroni Valens Details
152. Gerold Schoch Uetikon am See Details
153. Meier Hans Peter Pontresina Details
154. Fiala Stefano Canobbio Details
155. Ruinatscha Simone Chur Details
156. Müller Patrizia Bever Details
157. Moser Severin Andelfingen Details
158. Moser Monika Andelfingen Details
159. Tunesi Marco Pregassona Details
160. Rigassi Roberto Vicosoprano Details
161. Durisch Stephan Rhäzüns Details
162. Ermanni Paolo Zürich Details
163. Rebitzer Gerald Zurich Details
164. Jufer Martin Zürich Details
165. Kündig Megge Grüsch Details
166. Bischoff Marc Chur Details
167. Pugno-Vanoni Alberto milano Details
168. Schellenberg Andrin Pontresina Details
169. Merkt Adrien Zürich Details
170. Traub Roger Diegten Details
171. Blumenthal Leo Andiast Details
172. Bruder Andreas Küblis Details
173. Pfranger Hannes Scuol Details
174. Bircher Andreas Zürich Details
175. Allars Katharina Meilen Details
176. Rebitzer Mark Düsseldorf Details
177. Pol Marco Tomils Details
178. Hartmann Daniela Zizers Details
179. Hartmann Rainer Zizers Details
180. Huber Daniel Felsberg Details
181. Baumgartner Eli St. Moritz Details
182. Rogantini Marco St.Moritz Details
183. Kobler Jürg Oberriet Details
184. Melcher Gian Duri Pontresina Details
185. Neiner Markus Sarnen Details
186. Schäfli Lukas Pontresina Details
187. Wolf Ewald Vaduz Details
188. Oldani Marco castellanza Details
189. Ruiz de Cardenas Nicola Milano Details
190. Truniger Samuel St. Gallen Details
191. Melloni Tomaso st moritz Details
192. Näff Buolf Sent Details
193. Caderas Fernando Nänikon Details
194. Mauron Bruno Madulain Details
195. Puricelli Chris St Moritz Details
196. Cortesi Marco Chur Details
197. Schwab Arnold Pontresina Details
198. Cornaro Vittorio Comano Details
199. Bollhalder Maja Zürich Details
200. Hauenstein Marius St.Moritz Details
201. Boselli Aldo Como Italia Details
202. Scaglia Riccardo Milano Details
203. Kellenberger Matthias Ebikon Details
204. Steiger / Kuratli Maria Oberriet Details
205. Prat Julian Milano Details
206. Steiger Hanspeter Oberriet Details
207. Pollak Wolfgang Pontresina Details
208. Bäumler Peter Zürich Details
209. Caterina Zampa Carona Details
210. Simona Zampa Carona Details
211. Zampa Claudio Carona Details
212. Dominic Enzler Zürich Details
213. Studer René Minusio Details
214. CAVADINI FILIPPO COMO Details
215. Brunnschweiler Philipp Winterthur Details
216. Caduff Herbert Flerden Details
217. Curti Reto Emmenbrücke Details
218. Gosteli Oliver Zürich Details
219. Ramseier Alessia Jona Details
220. Gremlich Lukas Rapperswil-Jona Details
221. Leuenberger Roland Wädenswil Details
222. Bass Jachen Davos Platz Details
223. Cheridito Yves Herrliberg Details
224. Schindler Arnold Bauma Details
225. Bertschinger Max Fischenthal Details
226. Holenweger Bruno Lachen Details
227. Schuchter Philipp Teufen Details
228. Erlebach Rolf Zürich Details
229. Wipf Alexandra Zürich Details
230. pelandini giovanni cernobbio Details
231. Haudenschild Livia Rapperswil-Jona Details
232. Ivan Zhitenev Silvaplana Details
233. Haudenschild Seline Rapperswil-Jona Details
234. Gägauf Raphael Zürich Details
235. Stiefel Lukas Zürich Details
236. Candrian Ursula Porza Details
237. Candrian Christian Porza Details
238. Ballerini Gianluca Curio Details
239. Maurer Marc Zollikerberg Details
240. Sandmeier Irène Pontresina Details
241. Reck Fabian Rapperswil Details
242. Bühler Armon Tamins Details
243. Bianchi Mattia Monte Carasso Details
244. Kossack Lutz Celerina Details
245. Gurtner Franziska Müllheim Details
246. Egger Philippe Wetzikon Details
247. Gassmann Ursula Wetzikon Details
248. Alain P. Röthlisberger Herrliberg Details
249. Stadler Peter Tagelswangen Details
250. Bühler Matthias Meilen Details
251. Renn Alois Zürich Details
252. Utzinger Beat Bachenbülach Details
253. Gammeter Monika Bachenbülach Details
254. Florin Sandro Scuol Details
255. Haupt Samuel Chur Details
256. Walser Daniel Bonstetten Details
257. Bernasconi Luigi Dorio Italia Details
258. Conrad Lilian S-chanf Details
259. Conrad Michael S-chanf Details
260. Purtscheller Dieter Niederurnen Details
261. Teufer Martin Pfäffikon Details
262. Roth Frederik Champfer Details
263. Meyding Thomas Scuol Details
264. Eggenberger Kurt Herrliberg Details
265. Stadler Andrea Zernez Details
266. Brunnschweiler Stefan Winterthur Details
267. Ghisla Renzo Goldach Details
268. Engler Andreas Castasegna Details
269. Dörig Christina Forch Details
270. Aline Dörig Forch Details
271. Schuster Pius Mals Details
272. Dangel Mark Küsnacht Details
273. Fischer Andreas Regensburg Details
274. Koller Martin Zollikon Details
275. meier tanja grüt Details
276. meier marc grüt Details
277. Kellenberger Katja St.Moritz Details
278. Zopfi Roger Meilen Details
279. Karrer Yves Bever Details
280. Borner Walter Pontresina Details
281. Pachmayr Beatrice Soglio Details
282. Gautschi Christoph Zuoz Details
283. Hollenstein Ambros Uster Details
284. Röthenbacher Felix Rüschlikon Details