Teilnehmerliste Maloja - Zernez / Lista dei partecipanti

 

 

(162) Name / Cognome Vorname / Nome Ort / Luogo
1. Rest Claudia Zernez Details
2. Marguth Enrico Malix Details
3. Mächler Andri Eschenbach Details
4. Rauch Mario Scuol Details
5. Tschenett Claudio Sils Details
6. Salzgeber Simon S-chanf Details
7. Prevost Claudio Samedan Details
8. Keller Jacqueline Gebenstorf Details
9. Peng Marcus Ilanz Details
10. Brand Andreas Wimmis Details
11. Bürgler Simone Schlieren Details
12. Hessler Thomas Sachseln Details
13. Folie Elmar Reschen Details
14. Florinett Marcus Scuol Details
15. Florinett Andrea Scuol Details
16. Müller Räto Sils i.D. Details
17. Morandi Gian-Luca Silvaplana Details
18. Schmid Jan Stampa Details
19. Lacher Gian-Marco Zürich Details
20. Giovannini Gabriele Stampa Details
21. BERTAZZONI Paolo Samaden Details
22. Fravi Ursin Lantsch/Lenz Details
23. Caviezel Gian Sent Details
24. Seeberger Daniela Celerina Details
25. Abondio Paola camorino Details
26. Faes Paolo Vallelaghi Details
27. Zollinger Marcel Oberglatt Details
28. Gartmann Vroni Valens Details
29. Gerold Schoch Uetikon am See Details
30. Meier Hans Peter Pontresina Details
31. Fiala Stefano Canobbio Details
32. Ruinatscha Simone Chur Details
33. Müller Patrizia Bever Details
34. Moser Severin Andelfingen Details
35. Moser Monika Andelfingen Details
36. Tunesi Marco Pregassona Details
37. Rigassi Roberto Vicosoprano Details
38. Durisch Stephan Rhäzüns Details
39. Ermanni Paolo Zürich Details
40. Rebitzer Gerald Zurich Details
41. Jufer Martin Zürich Details
42. Kündig Megge Grüsch Details
43. Bischoff Marc Chur Details
44. Pugno-Vanoni Alberto milano Details
45. Schellenberg Andrin Pontresina Details
46. Merkt Adrien Zürich Details
47. Traub Roger Diegten Details
48. Blumenthal Leo Andiast Details
49. Bruder Andreas Küblis Details
50. Pfranger Hannes Scuol Details
51. Bircher Andreas Zürich Details
52. Allars Katharina Meilen Details
53. Rebitzer Mark Düsseldorf Details
54. Pol Marco Tomils Details
55. Hartmann Daniela Zizers Details
56. Hartmann Rainer Zizers Details
57. Huber Daniel Felsberg Details
58. Baumgartner Eli St. Moritz Details
59. Rogantini Marco St.Moritz Details
60. Kobler Jürg Oberriet Details
61. Melcher Gian Duri Pontresina Details
62. Neiner Markus Sarnen Details
63. Schäfli Lukas Pontresina Details
64. Wolf Ewald Vaduz Details
65. Oldani Marco castellanza Details
66. Ruiz de Cardenas Nicola Milano Details
67. Truniger Samuel St. Gallen Details
68. Melloni Tomaso st moritz Details
69. Näff Buolf Sent Details
70. Caderas Fernando Nänikon Details
71. Mauron Bruno Madulain Details
72. Puricelli Chris St Moritz Details
73. Cortesi Marco Chur Details
74. Schwab Arnold Pontresina Details
75. Cornaro Vittorio Comano Details
76. Bollhalder Maja Zürich Details
77. Hauenstein Marius St.Moritz Details
78. Boselli Aldo Como Italia Details
79. Scaglia Riccardo Milano Details
80. Kellenberger Matthias Ebikon Details
81. Steiger / Kuratli Maria Oberriet Details
82. Prat Julian Milano Details
83. Steiger Hanspeter Oberriet Details
84. Pollak Wolfgang Pontresina Details
85. Bäumler Peter Zürich Details
86. Caterina Zampa Carona Details
87. Simona Zampa Carona Details
88. Zampa Claudio Carona Details
89. Dominic Enzler Zürich Details
90. Studer René Minusio Details
91. CAVADINI FILIPPO COMO Details
92. Brunnschweiler Philipp Winterthur Details
93. Caduff Herbert Flerden Details
94. Curti Reto Emmenbrücke Details
95. Gosteli Oliver Zürich Details
96. Ramseier Alessia Jona Details
97. Gremlich Lukas Rapperswil-Jona Details
98. Leuenberger Roland Wädenswil Details
99. Bass Jachen Davos Platz Details
100. Cheridito Yves Herrliberg Details
101. Schindler Arnold Bauma Details
102. Bertschinger Max Fischenthal Details
103. Holenweger Bruno Lachen Details
104. Schuchter Philipp Teufen Details
105. Erlebach Rolf Zürich Details
106. Wipf Alexandra Zürich Details
107. pelandini giovanni cernobbio Details
108. Haudenschild Livia Rapperswil-Jona Details
109. Ivan Zhitenev Silvaplana Details
110. Haudenschild Seline Rapperswil-Jona Details
111. Gägauf Raphael Zürich Details
112. Simperl Burkhard Winterthur Details
113. Stiefel Lukas Zürich Details
114. Candrian Ursula Porza Details
115. Candrian Christian Porza Details
116. Ballerini Gianluca Curio Details
117. Maurer Marc Zollikerberg Details
118. Sandmeier Irène Pontresina Details
119. Reck Fabian Rapperswil Details
120. Bühler Armon Tamins Details
121. Bianchi Mattia Monte Carasso Details
122. Kossack Lutz Celerina Details
123. Gurtner Franziska Müllheim Details
124. Egger Philippe Wetzikon Details
125. Gassmann Ursula Wetzikon Details
126. Alain P. Röthlisberger Herrliberg Details
127. Stadler Peter Tagelswangen Details
128. Bühler Matthias Meilen Details
129. Renn Alois Zürich Details
130. Utzinger Beat Bachenbülach Details
131. Gammeter Monika Bachenbülach Details
132. Florin Sandro Scuol Details
133. Haupt Samuel Chur Details
134. Walser Daniel Bonstetten Details
135. Bernasconi Luigi Dorio Italia Details
136. Conrad Lilian S-chanf Details
137. Conrad Michael S-chanf Details
138. Purtscheller Dieter Niederurnen Details
139. Teufer Martin Pfäffikon Details
140. Roth Frederik Champfer Details
141. Meyding Thomas Scuol Details
142. Eggenberger Kurt Herrliberg Details
143. Stadler Andrea Zernez Details
144. Brunnschweiler Stefan Winterthur Details
145. Ghisla Renzo Goldach Details
146. Engler Andreas Castasegna Details
147. Dörig Christina Forch Details
148. Aline Dörig Forch Details
149. Schuster Pius Mals Details
150. Dangel Mark Küsnacht Details
151. Fischer Andreas Regensburg Details
152. Koller Martin Zollikon Details
153. meier tanja grüt Details
154. meier marc grüt Details
155. Kellenberger Katja St.Moritz Details
156. Zopfi Roger Meilen Details
157. Karrer Yves Bever Details
158. Borner Walter Pontresina Details
159. Pachmayr Beatrice Soglio Details
160. Gautschi Christoph Zuoz Details
161. Hollenstein Ambros Uster Details
162. Röthenbacher Felix Rüschlikon Details